Sprej na dásně s koloidním stříbrem a konopnou herbou

Vítejte|Kvalita koloidů|Dávkování|Slevy a akce|Zeptejte se|Koloidní stříbro|Koloidní stříbro » Historie léčby koloidním stříbrem|Koloidní stříbro » Koloidní stříbro - Přírodní antibiotika|Koloidní stříbro » Koloidní stříbro a chřipka - zejména ta prasečí|Koloidní stříbro » Koloidní stříbro může být v boji proti infekcím učinnější než antibiotika|Koloidní stříbro » Vnitřní užití koloidního stříbra|Koloidní stříbro » Žluté zabarvení koloidního stříbra

sprej na dásně s konopnou herbou 115ml
sprej na dásně s konopnou herbou 115ml
Cena:163.00
skladem

Sprej na dásně s koloidním stříbrem a konopnou herbou 115ml

 • Koloidní stříbro nejvyšší kvality s konopnou herbou je v praktické lahvičce s rozprašovačem. Díky tomu se vyhnete kloktání např. ve společnosti a navíc tím výrazně šetříte spotřebu spreje na dásně.
 • Sprej je ideální k desinfekci ústní dutiny, proti paradentóze (která postihuje v současné době až 80% populace), na zánět dásní, zaněty zubů, zanícené mandle, afty, opary apod.
 • Spolehlivě hubí bakterie v zubním plaku a tím nepřímo pomáhá k bělení zubů.
 • Napomáhá k Vašim zdravým dásním a zubům.

Koloidní stříbro a fakta

 1. Stříbro ve své koloidní formě má antibiotické a antivirové účinky, díky to ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie.
 2. Koloidní stříbro je funkční proti 650 různým infekcím, mykózám a plísním. Tradiční antibiotika jsou efektivní proti 6-7 infekcím.
 3. Bakterie nejsou schopny vytvořit odolnost proti částicím koloidního stříbra, jako k tomu dochází u antibiotik.
 4. Antimikrobiální vlastnosti stříbra zaznamenala již staroindická medicína již ve starověku .
 5. Koloidní stříbro chrání a posiluje imunitní systém a napomáhá jeho regeneraci.
 6. S rozprašovačem koloidní stříbro dezinfikuje povrchy. Prádlo ošetřené koloidním stříbrem je vhodné pro sportovce (omezuje pach potu). Můžete nastříkat koloidní stříbro
  také na obuv a ponožky.
 7. Koloidní stříbro výborně očišťuje organizmus od hlenu a nedráždí sliznici.
 8. Koloidní stříbro působí protizánětlivě. Čistí a regeneruje pleť a snižuje vylučování kožního mazu.
 9. Koloidní stříbro je účinné také proti plísním, parazitům a virům.
 10. Není známa žádná nemoc, která by byla způsobena organizmem, jenž může žít v přítomnosti i nepatrného množství stříbra.
 11. Koloidní stříbro nereaguje s jinými léky.
 12. Koloidní stříbro odhleňuje organismus a pomáhá vyplavovat toxiny z těla.
 13. Koloidní stříbrem můžete čistit a dezinfikovat vodu.
 14. Koloidní stříbro je účinné i proti bakteriím a virům které jsou odolné proti antibiotikům.

Koloidní stříbro v koncentraci 14 mg Ag/L (100%)

je známé jako likvidátor asi 600 druhů známých bakterií. Koloidní stříbro likviduje hlavně jednobuněčné organizmy jako enterokoky, mikrokoky, streptokoky, stafylokoky, stomatokoky, pneumokoky, neiserie, helicobacter pyroli, klostritida, escherichia coli, salmonely, bacilus aureus, houby , plísně kandidy, giardie, trychomony a jiné.

Výhoda použití spreje na dásně je mimo jiné v tom, že se koloidní stříbro vstřebá přímo do krevního oběhu přes sliznici v ústech a není nutné užívat současně laktobacily. Koloidní stříbro se takto nedostane do střevního traktu.

Odhleňování pomocí koloidního stříbra:

Způsob stravování (konzumace zahleňovacích potravin a častá nemocnost) způsobuje skoro u každého z nás nadměrnou tvorbu hlenu v našem organizmu. Hlen se ukládá v nosní dutině, na průduškách, v plicích a dokonce i v žaludku. A právě hlen je ideálním místem pro rozvoj rozličných bakterií. Představuje ohrožení zdraví. Tento hlen je obtížné z organizmu odstranit. Proto je dobré vědět, že koloidní stříbro výborně náš organizmuz očišťuje od hlenu.

Koloidní stříbro rovněž chrání před jedním běžným typem paradentózy.

Poznámka:

Ústní sprej má široké použití, nejen jak je výše uvedeno. Sprej umožní aplikovat koloidní stříbro v situaci, kdy není možné pít koloidní stříbro jako například při aplikaci pro domácí zvířátka jako kočky nebo štěňata. Rovněř mnoho lidí neumí nebo jim nevyhovuje kloktání koloidního stříbra.

Další výhodou je možnost mít ústní sprej stále po ruce (nebo také nosní sprej – má stejné složení náplně) s výhodou okamžité aplikace do úst nebo hrtanu například po jízdě přeplněnou tramvají nebo po pobytu v čekárně u lékaře v chřipkovém období. Při drobném poranění spojeném se znečištěním rány jako první pomoc zasříkejte důkladně poranění, pokud nemáte po ruce klasickou dezinfekci.

Způsob užívání:

Dávkování v různých případech najdete zde

 

Skladování:

Skladujte v temnu, mimo elektrické přístroje a magnetické pole.
Chraňte před sluncem.
Obecně je doporučováno skladování v hnědých skleněných lahvích. (S ohledem na zasílání poštou) je koloidní stříbro baleno v „nerozbitných“ plastových lahvích, které nemají vliv na kvalitu.

Kontraindikace:

Nikdy neužívejte při přecitlivělosti nebo alergii na metalické stříbro.

 

Kvalita koloidů

Je popsána zde

 

Expirace

Na každém balení je uvedeno datum spotřeby.

 

 • Přidat odkaz na:
 • facebook.com